Upgradujte své znalosti, Newsfeed DAY 2019 se blíží!

23. 10. 2018 Newsfeed 4 roky nazpět

Těšíme se na vás! 

Ať už jste marketingový profesionál, facebookový nadšenec nebo zvědavec, který se v této oblasti teprve rozkoukává, přinášíme vám druhý ročník jediné konference v ČR věnované výkonnostnímu marketingu na Facebooku a Instagramu.

Na co se můžete těšit vy?

Našim cílem je vám během jednoho dne poskytnout takový insight, abyste mohli okamžitě zlepšit svoje kampaně už jenom tím, že o nich budete přemýšlet jinak. Čekají vás relevantní čísla v jejich kontextu, aktuální technologie, postupy a myšlení. Oslovili jsme pro vás největší profesionály z oboru. Takové, za které mluví jejich práce a výsledky, přinášejí inspiraci a které vnímáme jako marketingové špičky. Zkrátka ty, co marketing umí. Stejně jako loni nás konferencí provede naše oblíbená “holka z marketingu” Pavlína Louženská.

Kupte si vstupenku včas, vyplatí se to.

Pokud máte v hlavě otázky, které se týkají budoucnosti facebookového marketingu a trendů, které nás čekají, nenechte je bez odpovědi a vydejte se na Newsfeed DAY 2019. Nezapomeňte si lístky koupit včas, protože, kdo neváhá, ušetří. Pro Early birds máme vstupenku o 1 000 Kč levnější, ale pospěšte si, máme jich jen 50 kousků. Mozaiku letošního programu postupně skládáme a všechny její nové střípky najdete ve facebookové události.

 


Další zajímavé články